X
تبلیغات
زولا
پنج‌شنبه 30 تیر‌ماه سال 1384

تاثیر منفی غذاهای چرب در قد :

کارشناسان درباره ی تاثیر منفی مصرف غذاهای پرچرب به ویژه همبرگر و سیب زمینی و سبزی و میوه های ژنتیکی در اندازه ی قد هشدار دادند . غذاهای چرب با جذب کلسیم بدن سبب فعال شدن غده ای می شوند که رشد طبیعی طول قد فرد را با مشکل روبه رو می کند . پژوهشگران به شکل خاصی درباره ی مصر همبرگر هشدار داده اند زیرا باکتری کم موجود در گوشت چرخ کرده همبرگر_در صورت خوب فریز نشدن_ با گذشت زمان بسیار زیاد می شود

 

چند توصیه ی زیبایی :

 

روزانه 2 تا 3 لیتر آب و چای گیاهی بنوشید . اب بهترین مرطوب کننده ی پوست است و مواد سمی بدن را دفع می کند .

سبزی و میوه زیاد بخورید بویژه میوه که سرشار از الیاف مفید و ملین است .

سروفت غذا بخورید و بین وعده های غذایی چیزی نخورید ، اگر احساس گرسنگی کردید ع یک عدد میوه تازه مصرف کنید .

تا حدامکان ، از مصرف نمک وشکر خودداری کنید .

سیگار نکشید ، زیرا سیگار برای بدن و پوست زیان اور است ع پوست زنان سیگاری زود شفافیت خود را از دست می دهد و شلو افتاده می شود .

درهفته 3بار و هر بار 1 ساعت ورزش کنید ع زیرا ورزش دستگاه گردش خون را فعال می کند و تنش روانی را از بین می برد و باعث تناسب اندام می شود .

زود بخوابید و تا دیر وقت بیدار نمانید زیرا بدن برای به دست آوردن توان خود و فعالیت در روز به 8 ساعت خواب عمیق نیاز دارد . خواب به پوست روشنی میدهد . فرد با خوب خوابیدن احساس راحتی می کند .اشکالی ندارد که بعد از ناهار کمی بخوابید .

صورت را _بویژه در شب _ خوب تمیز کنید و بعد از پاک کردن ارایش بخوابید .

چند بار در روز با انگشت به ارامی روی ابرو بکشید . این شیوه برای از بین بردن تنش عصبی ( اولین عامل چین و چروک ) مفید است و ایجاد آرامش می کند .

همیشه کرم ضدآفتاب به همراه شما باشد و بدون زدن کرم ضد افتاب از خانه خارج نشوید .

برای حفظ چشم و جوانی پوست ع از عینک ضدافتاب استفاده کنید .

حرارت مستقیم سشوار سبب از بین رفتن بافتهای مو می شود .

برای داشتن دستانی نرم ع هر شب به دستها کرم مرطوب کننده بزنید و دستها را با پارچه ای پنبه ای بپوشانید و بخوابید تا از این راه رطوبت بیشتری به دستها برسد .

امیدوارم مورد استفادتون قرار بگیره